piątek, 21 października 2016

Co z tymi poprawinami... ?

Każdy zapewne doświadczył poprawinowego zmęczenia. Przetańczona solidnie noc i mało snu, a tu znów ta sama sala, kapela patrząca zmęczonym okiem i kolejna uczta znajomych widoków. A gdyby zrobic to nieco inaczej? Dać więcej swobody i świeżego powietrza? Spędzić czas przy wspólnym ognisku i opowieściach zdarzeń z minionych lat, kiedy to nie widzieliście dalszych krewnych dłuższy czas? Degustować świeże, lekkie potrawy, które pomogą nam zregenerować siły. Chcemy Państwa zachęcić do organizacji poprawin w nieco innej odsłonie. Nasze pomysły powstały z własnych doświadczeń i chęci, by ten drugi dzień był tak samo niezapomniany jak ten najważniejszy. 

Wedding Picnic

Miękkie poduszki, stylowe koce na zielonej trawie, las, powiew wiatru... Za plecami płonące nastrojowo ognisko i delikatna muzyka gitarowych strun. Zaskocz swoich Gości taką formą weselnych poprawin. Niech poczują się jak w domu, swobodnie i w pełni rodzinnej atmosferze. Niech czar chwili rozbłyśnie jaśniejącymi lampkami i świetlistymi pochodniami. Niech moc żywiołów przepłynie przez Wasze serca. Garden Wedding 

Pachnąca lawenda, unosząca się w powietrzu woń delikatnego bzu, dojrzewające owoce. Barwny śpiew ptaków, tańczące motyle. Obojętnie jaką datę wybierzecie na swój ślub zawsze w naszym ogrodzie coś snuje swą melodię ze słońcem. Dlatego warto do niego zajrzeć, Chociaż drugiego dnia. Gdy już jesteście dla siebie, spokojni, że ceremonia się udała, a Wasze ręce złączyły na zawsze. To czas świętowania, uśmiechu i radości. Niech cieszy się z Wami cały świat, przyroda, las. Zaproście zieleń na swój ślub, zróbcie dla niej miejsce. Niech pachnie i śpiewa.