Zaprojektuj swój ślub


Kto nie wyobraża sobie tego wyjątkowego dnia oplecionego własnymi marzeniami? Utkanego z romantycznej cząstki Waszej własnej opowieści? Stara chusteczka pozostawiona podczas spaceru w parku, którą przyniósł On. Zgubiony telefon i ten jeden jedyny głos w słuchawce, że został odnaleziony i zapytanie o pierwsze spotkanie. Wyblakłe czasem fotografie z przeżytych razem chwil w blasku świec czy zachodzącego nad wzgórzem słońca. Cały kufer wspomnień, Waszych emocji i tego co jest bliskie tylko Wam. Weźcie go ze sobą w ten wyjątkowy dzień. Niech ten moment jest wehikułem czasu w Waszą opowieść. Zaprojektujcie swój ślub Waszymi pamiątkami, by wnętrze było ich galerią. Sprawi to, że nasza Sokołówka nie będzie tylko salą weselną, a żywą sceną Waszych marzeń.

Z pasji tworzenia z przyjemnością otworzymy z Wami ten unikatowy kufer. Nasz zmysł aranżacyjny pomoże podkreślić to co jest dla Was ważne. Wybierzemy taki styl, jaki będzie Wam najbardziej bliski, wszystko, by ten dzień był Niezapomniany.

Leśny szept 

Otoczenie aż prosi się by wniknąć do wnętrza naszej Sokołówki. Rozśpiewane ptaki, ścigające się z wiatrem motyle i uśmiechnięta wiewiórka, która gustuje w naszych winogronach... Niech wejdą, skoro i tak pukają delikatnie w nasze okna. Klimat leśny jest idealnym połączeniem otoczenia z drewnianym wnętrzem. Jeśli i Wy uwielbiacie długie spacery po zielonych ścieżkach, to z pewnością ta stylizacja będzie Wam odpowiadać. Pachnące plastry z drewna, ociekające złotą żywicą. Surowe dekoracje w połączeniu jutowych tkanin i pachnącej lawendy. Stare obrazy, meble z duszą, która unosi się pod wysoki sufit naszej Sokołówki, gdzie wplata się w niebo ciepłego światła niezliczonych lampek i żarówek. Wszystko tworzy bardzo stylowy, rustykalny klimat miejsca, które swym potencjałem stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne i tylko od Ciebie zależy czy zaprosisz na swój ślub ciemnozielony mech czy odrobinę desek pokrytych patyną. Wierzymy, że obok słowa nasze wizje doskonale oddaje obraz, więc spójrz proszę co pragniemy razem z Tobą stworzyć w naszym miejscu.Vintage 

Ale Sokołówka to nie tylko leśne smaczki, to także doskonałe miejsce na klimatyczne Vintage...
Spójrz proszę jak się prezentują zapomniane już przedmioty, które wciąż zachwycają swą formą. Jak doskonale podkreślają fakt, że czas płynie, a jednak to co piękne, piękna nie straciło. Vintage pasuje do nas. Łączy w sobie to co stare – przebyte i teraz wspominane oraz nową ścieżkę, która jest pełna blasku i radości nieznanego. To także taniec przeciwieństw, jak odwieczne tango Jej i Jego. Doskonały styl by zabrać swój kufer wspomnień i wyeksponować Wasze osobowości. Przyda się też ”coś pożyczonego” od rodziców i dziadków, którzy przecież też są częścią Waszej historii. Klimatyczny, pełen wspomnień ślub z pewnością przyniesie kolejne na dalszą drogę Razem.
Boho Boho

Marzy Ci się ślub wolny od planu? Pragniesz by Goście zamiast wysokich obcasów chodzili boso po zielonej trawie? Boho to ślub dla ludzi kochających swobodę. Tych, którym zależy na naturalności i w niej doszukują się piękna i stylu, który każdy wyraża własną osobą. To naturalny i radosny ślub z dużą dozą zwiewności i dobrej zabawy. Moment, gdzie jesteśmy w gronie najbliższych nam osób, dla których nasze szczęście jest już największym świętem na jakie mogli być zaproszeni. Spójrz jak wyobrażamy sobie taki dzień i jeśli jest on bliski i Tobie, to pomyśl, czy nie warto czasem zainwestować po prostu w naturalność, która zawsze błyszczy najjaśniej.
Powyższe wizje to tylko garść tego co każdego dnia nas inspiruje na nowo... jednak poczekamy na Was i wtedy razem wybierzemy styl i dekorację o której marzycie.